Fontanna ogrodowa Pompa do Oczka Wodnego PFN ECO 6000
Fontanna ogrodowa, pompa do oczka wodnego i kaskady ogrodowej.
Aquael PFN-ECO-6000.
Zużycie energii elektrycznej jest do 60% niższe w porównaniu z poprzednią generacją pomp PFN
Długowieczna pompa wody wyposażone w płynną regulację.
Czytaj więcej >>
Na stanie
SKU: KA-PFN-ECO-6000 Kategoria:
Opis
Fontanna ogrodowa – pompa fontannowa do oczka wodnego i kaskady ogrodowej PNF-ECO-6000 Aquael
  • ogrodnictwie,
  • gospodarstwach domowych i rolnych,
  • hodowli ryb i innych zwierząt,
  • na budowach itd.
Cechy produktu
  • wyjątkowa trwałość – ceramiczna oś oraz łożyskowanie wirnika,
  • uniwersalna – możliwość stosowania w wodzie słodkiej oraz słonej,
  • wygoda użytkowania – prefiltr mechaniczny ograniczający konieczność częstego czyszczenia,
  • łatwa w podłączeniu – gwintowany wlot i wylot,
  • bezpieczna dla żywych zwierząt – wykonana z wysokiej jakości, nietoksycznych materiałów,
  • europejska jakość – wyprodukowano w Polsce,
  • 10 metrowy przewód zasilający,
  • 2-letnia gwarancja.
Dane techniczne
  • Moc: 29 W
  • Wydajność: 6000 l/h
  • Max. wysokość podnoszenia: 3,5 m
  • Wlot/ wylot: ¾” – 1” – 1½”
  • Długość: 29 cm
  • Szerokość: 25,5 cm
  • Wysokość: 13 cm
Pompa Fontanna do oczka wodnego Aquajet PFN ECO 6000
Film przedstawiający działanie pomp fontannowych firmy Aquael z serii PFN.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
mobile: 608 656 946
telefon: 68 363 61 59
e-mail: kontakt@pyko.org
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.
Napisz pierwszą opinię o „Fontanna ogrodowa Pompa do Oczka Wodnego PFN ECO 6000”